Ось уже четвертий рік Сергій Притула одружений з Катериною Сопельник. Разом вони пройшли через запуск телеверсії «Вар'яти-шоу» (старт нового сезону 27 серпня о 21:00 на Новому каналі) і через нескінченні гастролі. Втім, навіть у такому шаленому ритмі Сергій не забуває тішити кохану жінку.

«Колись Катрусі в одному готелі сподобалась картина. Вона сказала: «Яка класна смішна картина» – і все, ми пішли далі. Потім я поїхав до Львова, знайшов автора цієї картини, і він намалював мені її. Минула пара місяців, і ось ця картина вже в Києві. Була справжня спецоперація, я на ничку заносив її до хати. Катя питала: «А це що?» А я: «Це ікону передали». І ось вона поїхала на роботу, я лишився вдома, походив по квартирі, знайшов місце, де картина б найкраще пасувала, поставив. Настав вечір, ми з’їхались додому, я сів на диван і чекаю, думаю: зараз вона побачить, розчулиться, заплаче, мабуть. Бо ж пара місяців минула, а я бачив, як та картина їй сподобалась. І ось приходить моя жіночка з роботи: ходить по квартирі, щось балакає. А картина стоїть, як бик, посеред хати. Я не знаю, як на неї не напоротися, а вона її вперто не бачить! Я розгнівався, думаю: шо ти! Але, врешті решт, хвилин через 40 побачила», – розповів телеведучий під час інтерв’ю Маші Єфросиніній в її Youtube-шоу «Екзамен».

До речі, ще на самому початку відносин пара домовилась про один момент, який згодом став одним з головних правил їм майбутнього сімейного життя.

«Коли ми тільки почали жити з Катєю, і на горизонті засяяла зірка сім’ї, ми з нею домовились про одну штуку. Вона сказала: «Життя буває всяке-різне, але я би дуже хотіла, щоб ми жили з тобою так, щоб мене не шкодували». Це була сильна незрима істина. І я намагаюся жити й поводитися саме так», – зізнався Сергій.

Браво!

Источник: cosmo.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.