Мінеральна вода має безліч переваг: покращення обміну речовин, боротьба з токсинами та шлаками, нормалізація артеріального тиску… Але як обрати мінеральну воду, яка буде підходити саме тобі? Вона має бути газованою чи негазованою? Cosmo.com.ua готовий дати відповіді на найбільш хвилюючі запитання.

Як вода впливає на організм?

Будь-яка вода містить солі різноманітних мінералів. Дія води залежить від переваги тієї чи іншої солі у її складі. А оскільки в нашому організмі усі процеси відбуваються за участі мінералів, вживання води допоможе підтримати кислотний та мінеральний баланс.

Як правильно обирати воду?

У першу чергу звертай увагу на етикетку. На ній вказано, до якого типу належить вода: столового, лікувально-столового чи лікувального. У столовій воді міститься найменша кількість мінералів, а у лікувальній – найбільше. Столову воду можна пити усім, а ось лікувальну варто купувати тільки за рекомендацією лікаря.

Будь обачною, адже серед мінеральної води трапляються підробки. Така вода може подразнити ротову порожнину та органи травлення. Аби уникнути проблем зі здоров’ям, перед покупкою роздивись пляшку – вона повинна бути чистою та неушкодженою.

З газом чи без?

Існує суттєва різниця між газованою та негазованою водою з точки зору її впливу на організм. Газована вода здатна викликати неприємні відчуття і загострювати захворювання травної системи. Тому якщо у тебе є проблеми зі шлунком, порадься і лікарем, чи тобі дозволено пити газовану воду.

До того ж зауважмо, що мінеральна вода – не панацея від усіх хвороб. Але якщо ти питимеш її з розумом, вона принесе виключно користь!   

Текст: Дар'я Андрійчук

Источник: cosmo.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.